Co na prezent, a co na umpominek?

Dobry pomysł na prezent to połowa sukcesu, jeśli chodzi o obdarowywanie bliskich osób na różne okazje. Niezależnie od tego, czy są to urodziny lub imieniny, rocznica ślubu czy święta Bożego Narodzenia, zawsze możesz chcieć podarować osobom bliskim Twojemu sercu pewien prezent. Nie muszą być to kwiaty, klasyczne skarpetki, krawaty czy kosmetyki dla pań i panów, ale podarunki personalizowane, nieszablonowe, które wzbudzą szczere uczucie radości u obdarowanych. Mamy dla Ciebie całą masę przykładów upominków – gotowych produktów, które wręczysz jubilatom czy solenizantom albo takie, które użyte w odpowiedni sposób staną się miłym akcentem o charakterze upominkowym.

Prezenty dla pełnoletnich

W sklepach monopolowych, na stoiskach z alkoholami w hipermarketach można wybrać na prezent dla osób pełnoletnich ulubione trunki wysokoprocentowe. Opakowane w oryginalne butelki alkohole to sposób na wyrażenie wdzięczności, na upominek na każdą okazję. Jednak niekoniecznie muszą one wyglądać tak, jak w sklepie.

Pokuś się o stworzenie wyjątkowej butelki z alkoholem własnej produkcji, dzięki etykietom na wódkę, nalewki, a nawet na piwo, w zależności od tego, co wybierasz dla konkretnej osoby. Etykiety są personalizowane, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wpisał na nich „wódka dla szwagra”, czy „Bimber Czesława”. To tylko propozycje, dlatego uruchom swoją wyobraźnię, wybierz z naszej oferty odpowiednie etykiety na alkohole, a uzyskasz prezent absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny. A może skusisz się na spersonalizowany T-shirt?

Włóż serce w przygotowanie unikalnych prezentów

Jeśli zamierzasz obdarować kogoś, kto nie gustuje w alkoholach, jest niepełnoletni albo po prostu z różnych względów wręczenie mu butelki z mocnym trunkiem jest co najmniej nie na miejscu, innym pomysłem na upominek wprost od serca będzie własnoręcznie zrobiony słoiczek z dżemem, miodem, czy marynowanymi grzybkami. Oznacz słoiczek etykietą z grafiką dostosowaną do zawartości. Takie małe słoiczki z miodem czy innymi przetworami mogą być ciekawym pomysłem na drobne prezenty dla gości weselnych lub na innych uroczystościach rodzinnych.

Pomysł na prezent dla dziecka

Jesteś zaproszony na „pępkowe”? Chcesz przynieść coś jako podarunek dla nowonarodzonego dziecka z rodziny lub maluszka swoich przyjaciół? Skorzystaj z naszych propozycji naklejek dla najmłodszych. Wśród nich są produkty z miarką wzrostu, personalizowane naklejki z imieniem, które będą piękną ozdobą np. na drzwi do pokoju dziecięcego. Mamy też naklejki XXL, które pomogą w natychmiastowej zmianie stylu aranżacji pomieszczenia, w którym bawi się pociecha. Naklejki z mapą świata ucieszą nie tylko maluszki czy przedszkolaków, ale i nastolatków, którzy będą mogli na nich zaznaczać kraje, w których udało się im już być. Na urodziny, dzień dziecka czy pod choinkę takie prezenty dekoracyjne sprawdzą się i u chłopców i u dziewczynek, w różnym wieku. Szybko zdejmowalne naklejki na ściany i meble pomogą tymczasowo zmienić ich wygląd, bez konieczności wydawania wysokich kwot na ich diametralną wymianę.

  • PROMOCJA

Zindywidualizuj swój samochód

Chcąc zrobić przyjemność osobie, która kocha motoryzację, uwielbia związane z nią gadżety, można kupić jej naklejki na samochód. Nie chodzi tu o ozdabianie całej karoserii pojazdu, ale zaakcentowanie swoich przekonań, poglądów, a nawet wyrażenie określonych emocji. Dla właściciela auta i jednocześnie miłośnika zwierząt oferujemy na przykład prezent w postaci naklejki „Nie krzywdź” z sylwetką psa lub kota. Można również wybrać patriotyczne naklejki czy oznakować zielonym listkiem samochód młodego kierowcy, jako subtelny akcent i prezent dla adepta kierownicy, który dopiero co odebrał prawo jazdy czy zdał egzamin.

Uroczystości rodzinne – ślub i komunia

Zwyczajowo z okazji ślubu i wesela czy Pierwszej Komunii Świętej dziecka wręcza się odpowiednio młodej parze i komuniście prezent. Może to być koperta z pieniędzmi, ale i materialny podarunek. Z drugiej strony, także młoda para i rodzice komunisty mogą chcieć obdarowywać swoich gości. Z pomocą przychodzą drobne, indywidualizowane prezenty, które opatrzysz naszymi etykietami. Możesz też zamówić spersonalizowane magnesy na lodówkę np. ze zdjęciem czy z okolicznościowym napisem.

Gdy nie masz pomysłu na prezent, czyli voucher upominkowy na każdą okazję

W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się wyjątkowe vouchery prezentowe, niosące za sobą pozytywne emocje. Zamiast więc kupować np. kosmetyki, książki czy elektronikę dla bliskich na różne okazje, można wybrać taki voucher, który będzie przepustką np. na kolację w ulubionej restauracji czy na zabiegi SPA w wybranym salonie kosmetycznym. Mamy dla Ciebie vouchery na urodziny, na „Baby shower”, czy z okazji jubileuszu zawarcia związku małżeńskiego. Do Twojej indywidualnej dyspozycji oddajemy vouchery prezentowe papierowe czy w formie tablic, jakie wyprodukujemy z wybraną dedykacją i określonym upominkiem, którego nośnikiem będzie taki voucher.

Nasze bestsellery