Fotografia

Gratka dla miłośników fotografii. Znajdziesz tu niezawodne karty pamięci, albumy na zdjęcia czy ramki.

Mamy ogromny wybór dekoracji prezentujących zdjęcia, np. stojaki na zdjęcia, zestawy z podświetleniem, magnesy. Te elementy sprawią, że Twoje wnętrze będzie jeszcze bardziej przytulne i klimatyczne. Utrwal wesołe wakacyjne chwile i ciesz się nimi w zasięgu ręki przez cały rok.

... produktów

  Zatrzymaj w jednym momencie piękne chwile, które Cię spotykają. Wymarzone wakacje, ślub i wesele, pierwsza randka, pierwsze kroki Twojego dziecka, a może uroczystości rodzinne? Zachowaj na dłużej wspomnienia dzięki fotografiom. To w nich zamknięty jest ogromny ładunek uczuć i emocji. Robienie zdjęć możesz traktować jako swoje hobby, ale też może to być Twój sposób na życie. Fotografia artystyczna, portretowa czy krajobrazowa i komercyjna – wybierz swoją lukę i specjalizuj się w niej, by po prostu na tym zarabiać. Potrzebujesz do tego celu odpowiedniego sprzętu fotograficznego. Na naszej platformie zakupowej możesz znaleźć wszystko, co jest Ci potrzebne do fotografowania – zarówno amatorskiego robienia zdjęć na wakacjach, fotografowania swojego dziecka, jak i prowadzenia działalności studia fotograficznego.

  Ewolucja aparatów fotograficznych

  Jeszcze 20-30 lat temu prym wiodły w naszym kraju aparaty analogowe, które robiły zdjęcia z wykorzystaniem kliszy, którą później trzeba było wywołać – samodzielnie lub też oddać do do laboratorium fotograficznego. Z czasem stopniowo były one zastępowane przez pierwsze „cyfrówki”, czyli aparaty zapisujące zdjęcia na kartach pamięci lub w pamięci wewnętrznej.

  Dla zawodowych fotografów przeznaczone są z kolei aparaty lustrzane, tak zwane lustrzanki, zarówno analogowe, jak i cyfrowe. Znajdź w naszej ofercie sprzęty o pożądanych przez Ciebie parametrach, znanych marek jak Nikon, Sony, Kodak, Canon, Panasonic, Fujifilm czy Olympus. Wybieraj spośród takich aparatów cyfrowych jak kompaktowe, automatyczne urządzenia, aparaty bezlusterkowe i lustrzanki.

  Oprócz nich sprzedawcy na naszej platformie ecommerce zaoferują Ci znane i lubiane aparaty natychmiastowe, jak Instax i Polaroid, które już kilkadziesiąt lat temu cieszyły się zainteresowaniem kupujących. Zrób zdjęcie i wywołaj je natychmiast. Wraz z aparatem natychmiastowym możesz kupić również wkłady pozwalające na robienie takich zdjęć.

  Obiektywy i lampy błyskowe

  Wybrany aparat lustrzany możesz wyposażyć w dodatkowe elementy, takie jak obiektywy i lampy błyskowe. Wybierz takie, dzięki którym będziesz robić zdjęcia makro, z niewielkiej odległości albo sportowe i panoramiczne. Zwróć uwagę przy kupowaniu obiektywu nie tylko na jego producenta, ale i parametry: ogniskową, przysłonę, matrycę czy typ ogniskowania oraz obecność stabilizacji.

  Do zdjęć profesjonalnych i nie tylko przydadzą się lampy błyskowe – lampa wmontowana w aparacie niekoniecznie okaże się wystarczająca do zdjęć studyjnych czy przy słabym oświetleniu w plenerze. Dopasuj lampy błyskowe do swoich potrzeb i do aparatu, jakim dysponujesz.

  Dodatkowe akcesoria do aparatów

  Urządzenia fotograficzne muszą mieć odpowiednie zasilanie – akumulatorowe lub bateryjne. Jeśli planujesz robienie zdjęć w plenerze, zabezpiecz się i zabierz ze sobą dodatkowe akumulatory. To element oferty naszej platformy, podobnie jak karty pamięci – niezbędne do zapisywania fotografii w formacie cyfrowym. Możesz je później przerzucić na komputer, obrobić w programie graficznym i stworzyć zachwycające fotografie, gotowe do wywołania lub późniejszej publikacji, nawet drukiem.

  Nieszablonowe sesje zdjęciowe

  Chcesz zrobić sobie piękne zdjęcia na święta, sesję narzeczeńską czy ślubną? Marzy Ci się pamiątka w postaci pozowanych zdjęć Twoich dzieci z różnymi akcesoriami? Wybierz z naszej platformy przedmioty na sesje oraz tła do robienia zdjęć w warunkach studyjnych. Nie musisz szukać odpowiedniego pleneru czy inwestować w meble, by wykonać zdjęcia np. przy kominku. Niezbędne akcesoria fotograficzne kupisz u naszych sprzedawców.

  Fotografia studyjna rządzi się swoimi prawami. Jeśli urządzasz swoje studio lub doposażasz te, które już masz, przeszukaj nasze kategorie produktów fotograficznych i oferowanych fotografom. Zainteresuje Cię wyposażenie studia obejmujące sprzęt bezcieniowy do fotografii produktowej, tła fotograficzne czy oświetlenie, pozwalające na wykreowanie przed obiektywem pożądanego klimatu.

  Możesz wybrać produkty potrzebne do zaaranżowania mobilnej fotobudki, wraz z odpowiednim sprzętem do wykonywania zdjęć oraz ich wywoływania, np. na imprezach rodzinnych, weselach, studniówkach i tym podobnych.

  Nie tylko sprzęt i akcesoria fotograficzne

  Co prawda kategoria fotograficzna mogłaby wskazywać na to, że znajdziesz tu tylko aparaty, obiektywy, lampy błyskowe czy gadżety potrzebne na sesje, ale obejmuje ona również sprzęt optyczny. Zalicza się do niego dalmierze, lornetki, lunety, a  nawet mikroskopy. To sprzęt specjalistyczny, który być może przyda się i Tobie.

  Naucz się fotografii samodzielnie

  Z pewnością doświadczenie, kolejne sesje i robienie zdjęć amatorsko pozwalają na szlifowanie swojego fotograficznego warsztatu, ale pozwolą na to również fachowe książki i instrukcje tworzone przez ekspertów. Aspirujący do miana zawodowego fotografa nasz klient może zapoznać się  z szerokim wyborem pozycji literaturowych, które mogą mu pomóc szkolić się w tym zakresie.