Telefony i akcesoria

Każdy z nas ma telefon, i każdy z nas wie, że należy o niego dbać, aby służył nam jak najdłużej. W tym miejscu znajdziesz szeroki wybór akcesoriów telefonicznych, takich jak etui, folie ochronne, ładowarki, baterie.

A jeśli chciałbyś rozszerzyć możliwości swojego telefonu bez jego wymiany, może warto zainwestować w większą kartę pamięci

... produktów

  Młodzi Polacy nie wyobrażają sobie choćby jednego dnia bez używania telefonu komórkowego. Z badań wynika, że 82 proc. Polaków śpi ze smartfonem, a ponad 60 proc. osób w wieku od 15 do 35 lat nie rozstaje się z nim. Statystyki te z roku na rok pokazują, że telefon staje się ważnym towarzyszem życia dla coraz młodszych osób. Jeszcze pod koniec lat 90. XX wieku takie urządzenia służyły głównie do dzwonienia i wysyłania czy odbierania połączeń głosowych. Ich dodatkowa funkcjonalność sprowadzała się do sprawdzania godziny, ustawiania budzika czy grania w proste gry. Dziś smartfon, czyli inteligentny telefon z powodzeniem jest w stanie zastąpić nam laptopa – możesz za jego pomocą nadal dzwonić czy wysyłać krótkie wiadomości głosowe, ale też surfować po internecie, korzystać z setek różnych aplikacji i gier, albo sprawdzać pocztę mailową i prowadzić telekonferencje. Słowem, smartfon jest wielofunkcyjnym urządzeniem mobilnym, które możesz zabrać ze sobą wszędzie. Kup go od naszych sprzedawców. Nasza platforma handlowa udostępnia Ci wiele ciekawych ofert nie tylko na telefony komórkowe znanych marek jak Xiaomi, Samsung, Apple czy HTC i Huawei, ale również na akcesoria do telefonów oraz smartwatche i smartbandy dla aktywnych fizycznie osób.

  Jakie telefony oferujemy?

  Kategoria telefonów komórkowych jest bardzo szeroka i obejmuje zarówno klasyczne aparaty telefoniczne, które mogą przypaść do gustu seniorom, jak i nowoczesne dotykowe smartfony o coraz większym gamie zastosowań. Nasi sprzedawcy zaoferują Ci takie urządzenia, które sprawdzą się jako mobilne centrum dowodzenia firmą, a także jako aparat fotograficzny czy kamera. Wybieraj smartfony znanych i cenionych na całym świecie marek. iPhone'y Apple czy telefony od chińskiego producenta Xiaomi cały czas są udoskonalane, by jeszcze lepiej spełniały Twoje oczekiwania.

  Przy dopasowywaniu telefonu do swoich wymagań lub potrzeb docelowego użytkownika, zwróć uwagę nie tylko na wizualne kwestie, ale i może przede wszystkim na funkcjonalność smartfonu. Istotna będzie przekątna ekranu i jego typ, rozdzielczość aparatu lub aparatów, jak również pojemność wbudowanej pamięci i pamięci RAM. System operacyjny zainstalowany w urządzeniu zdecyduje o wygodzie korzystania z urządzenia – jeśli dotychczas korzystałeś ze smartfona z Androidem, być może dobrym wyborem będzie kolejny telefon opierający się o ten sam system?

  Jeśli chcesz korzystać ze smartfona w pełnym wymiarze, zobacz jaką transmisję danych mobilnych wykorzystuje i jakie ma złącza, np. microUSB typ B czy C? Niektóre aparaty telefoniczne dają możliwość zainstalowania dwóch kart SIM (Dual SIM), co powoduje, że możesz nosić jeden smartfon, a mieć w nim numer prywatny i firmowy.

  Smartwatche i smartbandy

  Szeroką grupę produktów, która cały czas się powiększa, stanowią smartwatche i smartbandy, które sparujesz ze swoim telefonem komórkowym. To urządzenia, które mogą mieć lokalizator GPS, podawać informacje o Twojej aktywności czy stanie zdrowia. Mierzą tętno, poziom stresu i wskazują, ile kroków przeszedłeś każdego dnia. Smartwatche są bardziej zaawansowane technicznie od inteligentnych opasek sportowych. Jeśli zostaną wyposażone w kartę SIM, posłużą Ci także jako aparat do wykonywania i odbierania połączeń głosowych.

  Smartband nie ma karty SIM i umożliwia w ograniczonym zakresie monitoring aktywności fizycznej i stanu Twojego zdrowia.

  Akcesoria do telefonów

  Czego potrzebujesz w parze z telefonem komórkowym? Jakie akcesoria z oferty naszych sprzedających będą zwiększały funkcjonalność i wygodę wykorzystywania smartfona? Z pewnością będą to ładowarki – domowe i samochodowe, jak i te przeznaczone do szybkiego ładowania. Zaopatrz się również w powerbank, dzięki któremu naładujesz lub doładujesz telefon, jeśli zajdzie taka potrzeba. Karty pamięci poszerzą pojemność pamięci urządzenia, co potrzebne może być przy wykonywaniu dużej ilości zdjęć wysokiej jakości lub przy nagrywaniu filmów.

  Do tego sprzedający mogą Ci zaproponować wybór słuchawek – przewodowych i bezprzewodowych, lamp błyskowych i kijów do selfie, dzięki którym będziesz mógł sobie samodzielnie robić zdjęcia portretowe.

  Wśród akcesoriów GSM znajdziesz też dodatkowe baterie, jak i etui, pokrowce, folie i szkła ochronne. Zabezpieczą one Twój sprzęt przed mechanicznymi uszkodzeniami. Są wśród nich i takie etui, które są wodoodporne i pozwalają nawet na nurkowanie z telefonem w ręku bez obaw, że sprzęt ten się zepsuje.

  Wybieraj spośród tysięcy propozycji – telefonów, smartfonów, smartbandów i smartwatchy oraz wielu akcesoriów, które mogą Ci się do nich przydać, za pośrednictwem naszej platformy handlowej.