Motoryzacja

Wszystko dla fanów czterech i dwóch kółek. Prezentujemy produkty, które nie tylko przydadzą się podczas jazdy, ale także poprawią jej komfort.

Znajdziesz tu akcesoria samochodowe takie jak haki, bagażniki, blokady na kierownicę. A w sekcji dla motocyklistów stojaki na Twój jednoślad.

... produktów

  Jesteś właścicielem i entuzjastą samochodów? Motoryzację masz we krwi? Być może pasjonujesz się nią od dziecka i chcesz, by Twoje auto wyglądało możliwie jak najlepiej w każdej sytuacji? Na naszej platformie handlowej zgromadziliśmy produkty, które są przeznaczone dla fanów czterech i dwóch kółek. Znajdziesz u nas zarówno akcesoria samochodowe, jak i motocyklowe, a także środki pielęgnacyjne pozwalające zadbać o wnętrze i zewnętrzny wygląd Twojego pojazdu. Sprawdź, jakie bagażniki, haki czy uchwyty mogą zaoferować Ci nasi sprzedający na platformie.

  Akcesoria samochodowe

  Potrzebujesz podłokietnika? Nakładek na pasy samochodowe dla siebie i swoich dzieci, a może interesują Cię breloki z logiem Twojego pojazdu? Znajdziesz je wszystkie w ofertach naszych sprzedających w kategorii motoryzacyjnej. Akcesoria samochodowe, jakie tu zgromadziliśmy, zaspokoją oczekiwania zdecydowanej większości kupujących. W tej podkategorii znajdziesz również komplety dywaników samochodowych – uniwersalnych i takich, na których znajduje się logo pojazdu.

  Działa motoryzacja na naszej platformie to także elektronika samochodowa, do której zaliczyć można czujniki i kamery cofania, dzięki którym bezpieczniej i łatwiej zaparkujesz swoje auto. Mamy dla Ciebie prostowniki i kable rozruchowe, komplety żarówek na wymianę inne przydatne urządzenia od sprawdzonych sprzedawców.

  Możesz kupić u nas pióra wycieraczek, osłony na szyby, organizery i siatki do bagażnika, jak i ramki do tablic rejestracyjnych. Słowem – wszelkiego rodzaju akcesoria, które mogą okazać się przydatne w różnych sytuacjach w związku z podróżowaniem i użytkowaniem samochodu.

  Akcesoria motocyklowe

  Od samochodu wolisz wolność, jaką daje poruszanie się na dwóch kółkach? Niekoniecznie musi być to rower – może to być także motocykl. Pęd powietrza, jaki odczuwa się w takim przypadku, jest ogromny i wywołuje silne emocje. Dla miłośników właśnie motocykli przygotowaliśmy propozycję bagażników, dodatkowych schowków, interkomów czy lokalizatorów. Możesz kupić od naszych sprzedających nawigacje motocyklowe, oparcia czy estetyczne osłony chłodnicy dla lekkiego tuningu wizualnego swojego pojazdu.

  Blokady antykradzieżowe do motorów sprawią, że zmniejszysz ryzyko utraty pojazdu, kiedy pozostawisz go na niestrzeżonym parkingu, w przestrzeni miejskiej. Blokada na koła i tarcze montowana jest szybko i sprawnie. Nie będziesz mieć z tym żadnego problemu, a dzięki temu prostemu systemowi masz właściwie pewność, że złodziej nie będzie miał możliwości ukradzenia Twojego motocykla.

  Łatwiejsze przewożenie bagażu

  Na szczególną uwagę w ofercie naszych sprzedawców zasługują produkty przeznaczone do przechowywania i pakowania nadprogramowego bagażu, zarówno w samochodach, jak i motocyklach. Kiedy tradycyjny bagażnik Twojego samochodu wydaje się zbyt mały, sięgnij po bagażniki na dach i systemy bezpiecznego ich mocowania, przy użyciu specjalnych uchwytów i haków. Przydadzą się one, kiedy do przewiezienia będziesz mieć niestandardowy ładunek, który niekoniecznie w całości zmieści się do bagażnika lub wnętrza auta. Zapakuj bezpiecznie wszystkie zakupy, walizki czy torby, które zabierasz ze sobą w podróż samochodem, choćby na krótkim dystansie.

  Mamy dla Ciebie ofertę na bagażniki dodatkowe do motocykli. Sakwy i kufry, które zamontujesz do swojego jednośladu sprawią, że będziesz mógł się nim wybrać nie tylko na przejażdżkę w słoneczne popołudnie, ale też pojedziesz nim na wyprawę życia, pakując niezbędny bagaż w odpowiedni ku temu sposób.

  Czysty samochód i motocykl

  W kategorii motoryzacyjnej zapewniamy ponadto wybór sprzedawców specjalizujących się w środkach służących do pielęgnacji karoserii samochodu i motocykla, jak i dbałości o wnętrze pojazdów mechanicznych. Twoje auto zasługuje na to, by prezentować się możliwie jak najlepiej. Sięgnij po płyny do mycia karoserii, kół i felg, a następnie po aktywną pianę, dzięki której jeszcze lepiej umyjesz samochód. Nasi sprzedający mają w ofercie na platformie handlowej preparaty do woskowania karoserii, kredki i specyfiki pozwalające na zmniejszenie widoczności rys, jak i szampony do mycia aut. Regularna pielęgnacja wszystkich elementów karoserii pojazdu, jego opon i felg pozwala na zachowanie ich w doskonałym stanie, na czym korzysta ogólna estetyka pojazdu. Warto powiedzieć, że znajdziesz w tej kategorii środki do pielęgnacji także wnętrza samochodu – szampony i odplamiacze do tapicerki i podsufitki, pianki i chusteczki do mycia kokpitu, czy środki do pielęgnacji skórzanych elementów wnętrza Twojego auta.

  Nie pozostaje Ci nic innego, jak kupić produkty pielęgnacyjne, których potrzebujesz i wygospodarować trochę wolnego czasu na skorzystanie z nich zgodnie z przeznaczeniem.

  Gadżety motoryzacyjne, elektroniczne urządzenia, bagażniki, sakwy na motor, a także kosmetyki do auta to przekrój oferty naszych sprzedawców na platformie w kategorii Moto.