Regulamin serwisu

§1 Postanowienia ogólne

 1. Niniejszy regulamin określa warunki świadczenia usług drogą elektroniczną przez serwis internetowy dbay.pl. Korzystanie z portalu jest jednoznaczne z akceptacja regulaminu serwisu.
 2. Integralna częścią niniejszego regulaminu jest polityka prywatności i przetwarzania danych osobowych dostępna pod adresem: https://dbay.pl/polityka-prywatnosci/
 3. Właścicielem serwisu jest firma winteraktiff.com Wawrzyniec Kuźmicz (NIP: 937-171-79-84) – kontakt z właścicielem serwisu jest możliwy za pomocą adresu e-mail: kontakt [at] dbay.pl.

§2 Zakres świadczonych usług

 1. Celem serwisu internetowego dbay.pl jest prezentacja cen w sklepach internetowych partnerów serwisu z jednoczesnym umożliwieniem użytkownikowi przejścia na stronę internetową sklepu (produktu), którego oferta jest prezentowana.
 2. Serwis umożliwia użytkownikom subskrypcję wiadomości e-mail z informacjami o zmianach cen poszczególnych produktów dostępnych na stronach serwisu.
 3. Serwis umożliwia użytkownikom dodawanie recenzji produktów dostępnych na stronach serwisu.
 4. Serwis dbay.pl nie prowadzi sprzedaży produktów – klikając w odnośniki „kup produkt w sklepie” (lub podobne) użytkownik przekierowywany jest na stronę sklepu partnera oferującego produkt.
 5. Serwis prezentuje oferty produktów ze sklepów internetowych bazujące na informacjach przekazywanych w sposób automatyczny przez systemy teleinformatyczne partnerów (sklepów), przed dokonaniem zakupu na stronie partnera użytkownik powinien samodzielnie zweryfikować aktualność oferty i warunki zakupu.
 6. Opisy i zdjęcia produktów dostępne w serwisie są dostarczane przez podmioty trzecie. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za aktualność opisów, cen, stanów magazynowych oraz zdjęć.
 7. Prezentowane na stronach serwisu dbay.pl oferty produktów nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, mają charakter informacyjny z możliwością przejścia do strony podmiotu oferującego produkt.

§3 Zarządzanie subskrypcjami e-mail

 1. Korzystanie z usług subskrypcji wiadomości e-mail z informacjami o zmianie cen produktów jest darmowe.
 2. Usługa jest aktywowana po podaniu przez użytkownika adresu e-mail oraz jednoczesnym kliknięciu w link aktywacyjny dostępny w otrzymanej wiadomości e-mail.
 3. Zapisując się na subskrypcję użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych, w tym otrzymywania korespondencji handlowej zgodnie z polityką prywatności serwisu.
 4. Użytkownik może anulować subskrypcję w dowolnym momencie klikając w odnośnik znajdujący się w wiadomości e-mail.
 5. Jeden użytkownik może subskrybować dowolną ilość wiadomości, z zastrzeżeniem, że każda subskrypcja musi zostać anulowana osobno przez kliknięcie w link dezaktywacyjny dostępny w wiadomości e-mail informującej o zmianie ceny produktu.

§4 Publikacja recenzji w serwisie

 1. Recenzje produktów są dodawane przez użytkowników serwisu dobrowolnie.
 2. Dodając recenzję w serwisie użytkownik przekazuje wszystkie prawa majątkowe i pokrewne na wszystkich polach eksploatacji do opublikowanego tekstu recenzji.
 3. Użytkownik publikuje recenzje na własna odpowiedzialność.
 4. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść recenzji dodanej przez użytkownika zastrzegając sobie prawo do wprowadzenia korekt stylistycznych oraz usunięcia/przesłonięcia treści niezgodnych z prawem lub dobrym obyczajem.
 5. Warunkiem publikacji recenzji jest potwierdzenie publikacji poprzez kliknięcie w link potwierdzający otrzymany w wiadomości e-mail po dodaniu treści recenzji.

§5 Znaki towarowe

 1. Opublikowane w serwisie znaki towarowe firm, nazwy handlowe podmiotów trzecich są ich wyłączną własnością. Zostały opublikowane tylko i wyłącznie w celach informacyjnych.

§6 Odpowiedzialność właściciela serwisu

 1. Z chwila opuszczenia serwisu po kliknięciu w odnośnik „kup produkt w sklepie” bądź bezpośredniego przejścia z poziomu serwisu do sklepu internetowego partnera, właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za działania użytkownika na stronach partnera w tym te podjęte w oparciu o zaprezentowane w serwisie informacje lub rekomendacje.
 2. Użytkownik zobowiązany jest samodzielnie zweryfikować warunki zakupu, regulamin oraz politykę prywatności partnera serwisu, na którego strony został przekierowany z serwisu dbay.pl
 3. Serwis prezentuje informacje pochodzące ze sklepów partnerów w dobrej wierze. Wszelkie działania, zaniechania ze partnerów nie mogą być przedmiotem roszczeń w stosunku do właściciela serwisu.
 4. Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do czasowego, stałego zawieszenia świadczenia usług bez podania przyczyny.

§7 Postanowienia końcowe

 1. Regulamin obowiązuje od dnia 17 marca 2021 roku.
 2. Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie bez informowania konieczności informowania użytkowników o zaistniałym fakcie
 3. Wszelkie spory wynikłe ze stosowania niniejszego regulaminu rozstrzygane są na gruncie prawa polskiego.

Nasze bestsellery