Komputery

Niezależnie od tego, czy szukasz etui do swojego tabletu czy głośników bluetooth - wszystkie te produkty znajdziesz w tej kategorii. 

A dodatkowo, bogaty wybór akcesoriów komputerowych, produktów do przechowywania danych, takich jak pendrivy czy dyski przenośne.

... produktów

  Większość z nas nie wyobraża sobie już codzienności bez komputera i innych urządzeń, które pozwalają na surfowanie po sieci oraz przeszukiwanie jej dla znalezienia pożądanych informacji. Internet jest nieograniczoną niczym przestrzenią, do której dostęp otrzymać możesz na przykład przez komputer. Może on służyć Ci do rozrywki, nauki czy do pracy. Na naszej platformie sprzedażowej oferujemy za pośrednictwem licznych, renomowanych sprzedawców komputery i sprzęt komputerowy, w tym akcesoria towarzyszące. Skompletuj zestaw, który będzie odpowiedni dla Ciebie.

  Komputer – czyli główna jednostka

  Jeszcze 20 lat temu w większości polskich domów kupowane były komputery stacjonarne, jednostka główna wraz z monitorem, klawiaturą i myszką tworzyła zestaw, dzięki któremu grałeś w gry komputerowe, korzystałeś z programów biurowych, czy odkrywałeś pierwsze witryny internetowe. Z czasem urządzenia te w dużej mierze zostały wyparte przez przenośne komputery – notebooki, potocznie nazywane laptopami. Jednak nawet ich wynalezienie i coraz większa miniaturyzacja sprzętu nie doprowadziła do tego, byśmy mieli porzucić komputery stacjonarne.

  Cieszą się one niesłabnącą popularnością wśród graczy e-sportowych wykorzystywanie takich urządzeń do gamingu jest jak najbardziej zrozumiałe, bo możesz kupić gotowy zestaw lub samemu „złożyć” sobie sprzęt z wykorzystaniem oferowanych przez nas produktów – dysków twardych, kości pamięci, płyt głównych, procesorów i szeregu innych elementów. Gracze z pewnością wielką uwagę poświęcą przy wyborze komputera stacjonarnego procesorowi oraz karcie graficznej czy dźwiękowej. Takie części składowe urządzenia powinny być dopasowane do Twoich indywidualnych wymagań w tym zakresie.

  Jeśli potrzebujesz komputera do surfowania po internecie, czy do pracy biurowej, możesz wybrać na naszej platformie laptop. Dobierz sobie odpowiedni sprzęt pod względem wymagań dotyczących pojemności pamięci wewnętrznej, procesora czy systemu operacyjnego. Możesz wybierać spośród takich producentów komputerów osobistych przenośnych jak Apple, Asus, Acer, Lenovo, IBM, Samsung i nie tylko.

  Wszystko dla Twojego komputera

  Sam komputer, zwłaszcza stacjonarny, to jeszcze nie wszystko, czego możesz potrzebować do korzystania z niego. Do jednostek centralnych musisz obowiązkowo dokupić urządzenia peryferyjne i towarzyszące. Przygotowaliśmy dla Ciebie wybór monitorów komputerowych – przede wszystkim LCD, które zwiększą przyjemność z grania w gry czy oglądania ulubionych filmów i seriali w internecie. Do tego dokupić możesz dowolną klawiaturę czy mysz optyczną – kablowe lub bezprzewodowe. Wybieraj spośród setek propozycji naszych sprzedawców.

  Miłośnicy gamingu docenią sprzęty towarzyszące do komputerów dedykowane właśnie dla nich. Są wśród nich myszki i podkładki gamingowe, wygodne w użyciu klawiatury, czy mikrofony i słuchawki. Te ostatnie przydadzą się podczas lekcji zdalnych czy korzystania z e-learningu.  Głośniki, czy nawet zestawy głośników do komputera pozwoli Ci przekształcić go także w sprzęt do produkcji muzyki lub do oglądania filmów w takiej jakości dźwięku jak w kinie.

  Wśród innych sprzętów są u nas także akcesoria do laptopów i komputerów stacjonarnych PC, listwy zasilające i UPS czy drukarki i skanery. Możesz kupić urządzenie wielofunkcyjne, pozwalające na skanowanie, drukowanie i kopiowanie grafik i dokumentów. Na potrzeby ich eksploatacji prezentujemy wybór tuszów i tonerów – oryginalnych i zamienników do drukarek atramentowych lub laserowych.

  Jeśli okaże się, że Twój komputer nie działa tak, jak powinien, skorzystaj z naszej oferty na podzespoły i części komputerowe oraz elementy do laptopów. Napraw swój sprzęt samodzielnie lub skorzystaj z usług serwisowych.

  Sieć komputerowa i jej elementy

  Internet jest nieodłącznym elementem życia wielu z nas, być może i dla Ciebie. Jeśli jesteś administratorem sieci lub masz coś wspólnego z jej tworzeniem, możesz wybrać na naszej platformie serwery i akcesoria do nich, jak i inne, niezbędne rozwiązania. Podkategoria internetowa pozwoli Ci nabyć takie produkty, dzięki którym zabezpieczysz serwery fizyczne, ale i kupić produkty i usługi wirtualne, jak na przykład hosting dla tworzonych przez Ciebie stron WWW.

  Oprogramowanie dla Twojego komputera

  Podstawą funkcjonowania komputerów jest rzecz jasna ich system operacyjny. Obecnie wiele komputerów sprzedawanych jest już z zainstalowanym oprogramowaniem – Microsoft Windows lub Linux, jednak możesz kupić je legalnie także i u nas. Dostarczamy Ci szeroki wybór programów, gier komputerowych i aplikacji. Oprogramowanie biurowe, antywirusowe, graficzne czy filmowe i muzyczne to tylko jedne z wielu jego typów, jakie zgromadzili nasi sprzedający na platformie e-commercowej.