Gry

Witaj w strefie gracza! Sprawdź nasz bogaty wybór konsoli do gier, a także kontrolerów i innych akcesoriów. Okazjonalnie mogą pojawić się różnego rodzaju gry typu: Fifa, GTA czy CS:GO, czy gry planszowe takie jak: Monopoly lub Scrabble. Na pewno znajdziesz coś dla siebie na długie jesienne wieczory i nie tylko.

... produktów

  Od wieków gramy w różne gry, które są dla nas rozrywką, ale i czasami stają się przedmiotem rywalizacji zawodników i drużyn. Mamy gry komputerowe, na konsole TV, jak i gry przenośne, gry na komórki i gry online. To tylko jednak niewielki wycinek całego rynku gamingowego. Oprócz nich pasjonującą kolejne pokolenia rozrywką może być gra w szachy i warcaby oraz cała masa gier planszowych – strategicznych, przygodowych, ekonomicznych czy zręcznościowych. Ich rodzaje można mnożyć, a wszystkie tego rodzaju produkty znajdziesz na naszej platformie zakupowej. Nasi sprzedający dostarczą Ci liczne propozycje rozwiązań – tradycyjnych i komputerowych. Kiedy na rynku pojawiają się nowe tytuły, są one szybko wprowadzane do sprzedaży i możesz je kupić również na naszej platformie. Zobacz, co możemy Ci zaoferować?

  Rozrywka konsolowa

  Gry na konsole to jedna z najbardziej popularnych kategorii gamingowych na naszej platformie, a zaprzyjaźnione sklepy mają do zaoferowania produkty z różnych kategorii. Są one przeznaczone na konsole do gier video różnego typu, między innymi na popularne Sony PlayStation, Microsoft Xbox, czy Nintendo. Szczególną kategorię stanowią gry retro oraz te przeznaczone na konsole inne niż tych trzech najbardziej popularnych producentów tego rodzaju urządzeń.

  Możesz kupić gry na konsole inspirowane popularnymi produkcjami animowanymi i fabularnymi, chętnie wybierane gry konsolowe sportowe, w tym słynną już Fifę, czy Cyberpunka, który swoją premierą wywołał niemałe poruszenie w świecie gamingowym. Dla młodszych i starszych graczy oferujemy Minecraft na konsole, Wiedźmina czy GTA. Niezależnie od tego, jakie gry preferujesz – strategiczne, strzelanki, wyścigi czy chcesz kupić grę na konsolę dla swoich dzieci bądź grę edukacyjną, znajdziesz ją na naszej platformie.

  A dodatkowo, bogaty wybór kontrolerów do gier i akcesoriów.

  Gry na PC

  Drugą kategorią produktów tego typu, jakie mamy w stałej sprzedaży, są gry na PC. Producenci nie ustają w tworzeniu aplikacji o coraz lepszej grafice, bardziej wciągającej fabule i zwiększających interakcje z graczem. Prowadzone są zawody gamingowe i e-sportowe na skalę ogólnoświatową. W takie gry możesz grać na swoim komputerze samodzielnie, ale i w sieci z osobami znajdującymi się na całym świecie.

  Jest ich tak wiele, że trudno nie znaleźć dla siebie gry, która nie przypadnie Ci do gustu. Dla osób chcących ćwiczyć umysł proponujemy gry strategiczne i logiczne, dla młodzieży i dzieci – gry sportowe czy przygodowe. Bardzo dobrym rozwiązaniem dla urozmaicenia nauki dla dzieci będzie zaangażowanie ich w gry edukacyjne. Taka forma przekazywania wiedzy jest niekonwencjonalna, a przez to nader atrakcyjna dla najmłodszych graczy.

  Dla starszych użytkowników mamy gry typu bijatyki, strzelaniny, jak i akcji, w których wcielisz się na przykład w rolę żołnierza, komandosa, kierowcy samochodu wyścigowego itp.

  Jeśli zawsze marzyłeś o tym, by zasiąść za kierownicą bolidu Formuły 1 albo odrzutowca, nie ruszając się ze swojego wygodnego fotela możesz urzeczywistnić takie pragnienia – skorzystaj z naszej oferty na gry symulacyjne. Dokup sobie kierownicę z pedałami i podłącz ją do komputera, by poczuć się jak na wyścigach.

  Gry towarzyskie dla każdego

  Znakomitą formą spędzania czasu wolnego – rodziców z dziećmi, grup przyjaciół czy też młodzieży mogą być gry towarzyskie. Jest ich wiele i możesz wybierać spośród rozgrywek na planszach, w karty, czy z użyciem różnego rodzaju akcesoriów. Miłośnicy gier planszowych i innych mogą nabyć na naszej platformie i zwiększyć przyjemność z grania w różne gry dzięki akcesoriom tematycznie związanym z nimi.

  Jeśli chodzi o gry towarzyskie, to możesz wybierać spośród pozycji karcianych, imprezowych, a także typowych planszówek. Rosnącym zainteresowaniem cieszą się gry fabularne, które mogą urozmaicić wieczory – o każdej porze roku. Imprezowe gry staną się ciekawym punktem spotkania towarzyskiego.

  Planszówki przeznaczone są wbrew pozorom nie tylko dla najmłodszych, ale i starszych użytkowników. Ekonomiczne gry takie jak Monopoly i Eurobiznes uczą zarządzania pieniędzmi i inwestowania. Gry edukacyjne jak Scrabble rozwinie Twój zasób słownictwa, a dzięki grom rodzinnym będziesz miło spędzać wolny czas ze swoimi pociechami. Dopasuj typ produktu do wieku i umiejętności swojego dziecka. Z czasem możesz dokupywać u nas kolejne pozycje, które będą dla Was odpowiednie i będą odpowiadać Waszym zainteresowaniom. Dla koneserów przeznaczone są szachy i tradycyjne gry planszowe.

  Odkrywaj z pomocą naszej platformy fascynujący świat gier, nie tylko ten komputerowy, rozwijany w wirtualnej przestrzeni, ale również rozrywki analogowej, który istnieje od wielu wieków. Spędzaj czas na kreatywnej zabawie, rozgrywaj pasjonujące gry i nie szczędź sobie emocji. Być może granie stanie się dla Ciebie i Twoich przyjaciół niepisaną tradycją, którą będziecie kultywować przez kolejne lata? Odkrywaj nowe tytuły, a może kolejne jeszcze bardziej Cię zafascynują.