Sprzęt AGD

Funkcjonalna kuchnia i łazienka to podstawa dobrze zorganizowanego domu. Z artykułów do kuchni znajdziesz tu ekspresy do kawy, wagi, miksery, blendery i wiele innych.

A co do łazienki? A na przykład - pralka, miska lub urządzenia do pielęgnacji ciała.

... produktów

  W kuchni niezbędne jest umieszczenie potrzebnych sprzętów z kategorii AGD. To inaczej artykuły gospodarstwa domowego, które ułatwiają pracę przy przygotowywaniu jedzenia, ale i pozwalają na jego przechowywanie. Oprócz lodówek, kuchenek czy piecyków i zmywarek, w kategorii tej znajdziecie na naszej platformie sprzedażowej również i pralki, witryny i szafy chłodnicze czy zamrażarki. Dopasuj do swoich potrzeb odpowiednie zestawy sprzętów AGD do domu. Kupuj małe AGD dla ułatwienia sobie gotowania, ale i wybieraj AGD do zabudowy, aby wraz z meblami stworzyły one spójną, przyjemną dla oka kompozycję. Mamy dla Ciebie kompleksowy wybór sprzętów i urządzeń. Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz. Sprzęty znanych i cenionych marek są w zasięgu Twojej ręki na naszej platformie handlowej. Zobacz, co właściwie do zaoferowania dla Ciebie przygotowali nasi sprzedawcy. Zapoznaj się z ich ofertami i kupuj AGD online.

  AGD nie tylko w Twojej kuchni

  Do podstawowych sprzętów, które zwykle znajdują się na wyposażeniu każdej kuchni, zalicza się kuchnie, płyty grzewcze, lodówki, okapy czy zmywarki. Nasi sprzedający dostarczają bogatą ofertę tego typu rozwiązań AGD. Możesz wybierać lodówki tradycyjne, połączone z zamrażarką, ale i typu side by side. Oprócz nich do sklepów i punktów gastronomicznych oraz hoteli oferujemy witryny chłodnicze, duże zamrażarki czy lodówki na wino, które mogą być wykorzystywane komercyjnie, ale i we własnej piwnicy w domu jednorodzinnym.

  Gotuj obiady dla całej rodziny z wykorzystaniem kupionych na naszej platformie kuchenek elektrycznych, gazowych lub indukcyjnych. Zainwestuj w piekarnik, dzięki któremu w Twoim domu będzie pięknie pachniało świeżo wypiekanym chlebem czy ciastami. Możesz dopasować do siebie płytę i piekarnik, ale też wybrać kuchnię wolnostojącą, która integruje te dwa elementy. Nad płytą grzewczą czy kuchenką zainstaluj okap, który będzie szybko odprowadzał niekoniecznie przyjemne zapachy do wentylacji. Praca w kuchni będzie łatwiejsza z wykorzystaniem kuchenki mikrofalowej. Dzięki niej szybko podgrzejesz posiłek, rozmrozisz mięso, a nawet przygotujesz popcorn.

  Po zjedzeniu wszystkich smakowitych potraw, pozostaje już tylko zmywanie brudnych naczyń. Oszczędzisz czas i pieniądze, jeśli wyposażysz swoją kuchnię w zmywarkę. Zmywanie jest jednym z najmniej lubianych czynności w kuchni. Pakowna zmywarka sprawi, że problem z tym, kto ma pozmywać i wytrzeć do sucha naczynia rozwiąże się w praktyce sam.

  W ciągu sprzętów AGD w kuchni oprócz kuchenki czy zmywarki i lodówki, możesz zainstalować też pralkę. Na naszej platformie oferujemy Ci sprzęty do zabudowy, ale jeśli wolisz pralkę wolnostojącą, którą ustawisz np. w łazience czy domowej pralni, również takie urządzenia możesz u nas wybrać. Pralki typu slim wpasują się nawet w niewielką łazienkę w mieszkaniu w bloku. Są to sprzęty ładowane od góry lub od frontu, z ładownością wynoszącą nawet 5 kg. Do tego możesz dokupić też suszarkę, która rozwiąże kłopot z rozwieszaniem mokrych, wypranych rzeczy na sznurkach. Pralko-suszarka jest urządzeniem typu dwa w jednym, które zaoszczędzi Ci miejsca w Twoim domu.

  Małe sprzęty AGD

  Na wyposażeniu każdej kuchni prócz dużych sprzętów AGD znaleźć powinny się również urządzenia drobne, jak mikser, czajnik elektryczny, blender, toster lub opiekacz. To tylko przykłady sprzętów, jakie możesz kupić od naszych sprzedających. Zapewnij sobie młynek do świeżo mielonej kawy, ekspres do zrobienia ulubionego espresso, czy cappuccino. Blender ręczny lub kielichowy pozwoli Ci na przygotowanie zupy krem lub przepysznych koktajli owocowych. Być może jesteś miłośnikiem pieczenia ciast i tortów. Jeśli tak, wybierz u nas najlepsze dla Ciebie roboty kuchenne, w tym planetarne albo miksery ręczne, jakimi ubijesz pianę z białek, bitą śmietanę lub wyrobisz ciasto kruche na szarlotkę.

  Nasza oferta małego AGD obejmuje także naleśnikarki, frytownice, sokowirówki i wyciskarki czy parowary. Słowem wszystko to, co ułatwia przygotowywanie codziennych posiłków w Twoim domu dokładnie tak, jak lubisz.

  W zabudowie – funkcjonalne sprzęty, których nie widać

  AGD do zabudowy to szeroka oferta sprzętów, które są w pełni funkcjonalne – chłodzą, grzeją, rozdrabniają, podgrzewają czy zamrażają i piorą, ale są przystosowane do tego, by wkomponować je w meble kuchenne. Jeśli zależy ci na wysokiej estetyce swojej kuchni, sprawdź naszą ofertę sprzętów AGD do zabudowy. Wybieraj te, których potrzebujesz i które bez trudu zmieszczą się w zabudowie meblowej. 

  Staramy się stale poszerzać swoją ofertę sprzętów AGD, aby każdy z naszych klientów mógł znaleźć produkty o takich parametrach, które są dla niego pożądane. Potrzebujesz wąskiej pralki czy zmywarki? Kuchenki mikrofalowej z opcją pieczenia pizzy? A może najbardziej zależy Ci na wielofunkcyjnym robocie kuchennym, który ułatwi Ci przygotowywanie składników do ulubionych potraw? Wszystko to znajdziesz na naszej platformie handlowej. Wybieraj spośród wielu atrakcyjnych propozycji sprzedawców.