Sprzęt RTV

Niezależnie od tego czy urządzasz men's cave, czy salon swoich marzeń - znajdziesz tu bogaty wybór zestawów audio, w tym: radia, słuchawki, całe zestawy hi-fi.

Dla fanów piłki nożnej - z pomocą przyjdzie duży telewizor, który można powiesić na ścianie lub postawić na stoliku RTV, a następnie podłączyć przewodem do dekodera lub internetu.

... produktów

  Statystyczny Polak spędza dziennie przed telewizorem ponad 4 godziny i 20 minut. Do wyboru ma wiele stacji telewizyjnych, programów tematycznych, filmowych czy lifestylowych. Jest więc co oglądać, bez względu na to, ile masz lat i jakie preferencje, jeśli chodzi o wybór programów, kanałów, filmów czy seriali i teleturniejów. Pozostaje tylko to, na jakim odbiorniku będziesz to robić i w jaki sposób będziesz łączył się z siecią kablową, satelitarną lub telewizją internetową. Na naszej platformie handlowej znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne do tego celu, w ramach kategorii sprzęt RTV. Co nasi sprzedawcy mogą Ci zaoferować?

  Telewizory najważniejszym sprzętem RTV

  Jeszcze poprzednie pokolenia korzystały głównie z telewizorów kineskopowych. To jednak uległo zmianie i rzadko kiedy można spotkać się dziś z wykorzystywaniem na co dzień takich sprzętów o dużych gabarytach. Wynikały one z konieczności pomieszczenia w obudowie kineskopu. Dziś dostępne są na naszej platformie super cienkie telewizory LED lub LCD, które pozwalają na odtwarzanie telewizji i filmów na DVD oraz Blu-Ray (z użyciem odtwarzaczy), w wysokiej jakości obrazu. Oprócz tego są też oferowane przez sprzedających telewizory OLED, QLED czy plazmowe. Różnią się one między sobą techniką przetwarzania i wyświetlania. Wybieraj odpowiednie odbiorniki telewizyjne o różnej przekątnej obrazu, dopasowanej do Twoich indywidualnych potrzeb. Sprawdź, który z telewizorów korzysta z technologii 9K UHD, a który z technologii Full HD czy HD Ready. Informuje to użytkownika o jakości obrazu – ostrości, wiernego odzwierciedlania kolorów i nie tylko.

  W ostatnim czasie rosnącą popularnością cieszą się telewizory typu Smart, czyli z możliwością połączenia z domową siecią Wi-Fi i korzystaniem z telewizji internetowej na życzenie, jak Netflix, HBO GO oraz Canal+. Oglądaj to co lubisz, kiedy chcesz.

  Do tego możesz kupić akcesoria i sprzęty, które pozwolą Ci odbierać telewizję naziemną, jeśli nie masz wbudowanego tunera DVBT w swój odbiornik. Mamy uchwyty do TV, które umożliwią zamocowanie sprzętu na ścianie. Do tego maskownice, części i podzespoły do urządzeń znanych i cenionych marek.

  Odbieraj telewizję kablową i satelitarną

  Zanim będziesz mógł skorzystać ze wszystkich możliwości, musisz mieć odpowiednią antenę lub talerz do odbierania telewizji satelitarnej. U naszych sprzedających możesz wybrać anteny i tunery do odbierania sygnałów cyfrowej telewizji naziemnej. Zaoferujemy Ci ponadto wzmacniacze, uchwyty antenowe pozwalające na montaż anteny na dachu czy na elewacji budynku mieszkalnego, jak i zasilacze. Zwiększ zakres kanałów, jakie odbierasz w swoim TV dzięki tego rodzaju urządzeniom.

  Kino w Twoim domu

  Dzięki sprzętom RTV z oferty wielu naszych sprzedawców masz możliwość stworzenia w zaciszu swojego domu niemal sali kinowej. Duży telewizor lub projektor multimedialny to jeden z elementów kina domowego. Przyda Ci się odtwarzacz DVD lub  Blu-Ray, do tego nagrywarka DVD czy zestaw kina domowego – głośniki, soundbary i wzmacniacze, które zwiększą przyjemność z oglądania kinowych hitów w Twoim domu. Wybieraj sprzęty, które sprawią, że filmy będą miały przestrzenne dźwięki i trójwymiarowy obraz. Przy dzisiejszym poziomie rozwoju technologii telewizyjnych jest to jak najbardziej możliwe.

  Nagrywarki DVD pozwolą Ci na nagrywanie filmów i seriali w telewizji i późniejsze ich odtwarzanie. Odtwarzacze DVD z kolei umożliwią odtwarzanie nie tylko filmów na płytach, ale i płyt pamiątkowych, np. z komunii dziecka, z wesela lub z przedstawienia w przedszkolu. Wybierz taki odtwarzacz DVD, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania, na przykład będzie wyposażony w port USB pozwalający na odtwarzanie z pamięci masowej plików graficznych, muzycznych czy filmów.

  Kamery Wi-Fi i telewizja przemysłowa

  Całkiem słusznie telewizja kojarzyć Ci się może z oglądaniem seriali czy filmów, programów informacyjnych i rozrywkowych  na różnych kanałach. Jednak przez pojęcie telewizja można rozumieć i inne jej rodzaje, m.in. telewizję przemysłową. Sprzęty wykorzystywane w jej obrębie pozwalają na nagrywanie i oglądanie obrazu z kamer będących elementem systemu ochrony budynku czy domu. Na naszej platformie znajdziesz kamery Wi-Fi, które mają obrotowe mechanizmy i czujniki ruchu, jakie pozwalają na nagrywanie obrazu tylko wtedy, gdy jest taka potrzeba. Dla stworzenia pełnego systemu telewizji przemysłowej potrzebujesz jeszcze monitorów i rejestratorów, które kupisz osobno, jako pojedyncze urządzenia albo w zestawach u naszych sprzedawców.